K úspěchu nepotřebujeme kouzla

Stačí nám vědomosti, přesné zadání, zkušenosti a tvrdá data

Projděte si krok za krokem

Jak vzniká nový projekt

Myšlenka

Na začátku je dobrá myšlenka – prostě nápad. Dělat věci jinak a lépe. Než se ale celý náš tým pustí do práce, čeká i vás několik schůzek. U nás na firmě, nebo my přijedeme k vám. Potřebujeme se totiž hodně ptát. Čím víc věcí si vyjasníme hned na startu, tím méně překážek se na cestě k cíli objeví. A bez vašich zkušeností se správným směrem nevydáme. Budeme se ptát na konkurenci, na vaše zákazníky i klíčová slova. Tak vznikne předobraz vašeho budoucího webu.

Vzhled

Na základě schůzek a analýz vytvoříme dokumentaci úprav a funkcí. Vše vám zprostředkuje projektový manažer. Začneme dělat na modelu webu (tzv. wireframe). A na grafice. Protože je to obal, co prodává. Ani my nemáme rádi stereotyp. Nebo šeď. Proto spolupracujeme s více externími grafiky. Pokud se vaše představy protnou, odsouhlasený návrh pro titulní stránku převedeme i na další části webu. A od grafiky je jen krůček k realizaci.

Realizace

Základem funkčnosti webu a budoucího bezproblémového rozvoje je precizně napsaný kód. Také proto váš nový e-shop vzniká na dočasné adrese. Tady už do vznikajícího e-shopu můžete vkládat obsah. A vyzkoušet si funkcionalitu, administraci a ovládání. Je opravdu intuitivní? Daří se vše podle představ? Funguje napojení na externí systémy? K ruce proto máte kromě projektového manažera i podporu na naší „hot lince“.

Podpora

Ovládnout e-shop vám pomůže naše technická podpora. A to ještě před ostrým startem. Ještě než e-shop dokončíme, tak jej společně otestujeme a vyladíme. Aby šlapal jako závodní stroj. A pomůžeme vám také hned na začátku získat náskok před konkurencí. Marketingový specialista vám k tomu dá konkrétní tipy. Cítíte, že taková spolupráce dává smysl? Vytvoříme vám celou marketingovou strategii s vhodnými kanály.

Inovace

Dobrá spolupráce je taková, když je dlouhodobá. A právě online podnikání není obor, který stojí na jednom místě. Nepřešlapuje, ale pádí dopředu. Proto se i o váš e-shop postaráme, aby byl i v budoucnu na špici. Budeme sledovat data a vyhodnocovat chování uživatelů. A na základě analýz najdeme způsoby, jak e-shop pomocí individuálních úprav stále vylepšovat. Základem všeho bude vždy dobrý nápad.

Poznejte

Naše produkty

EasyShop
E-shopová platforma, u které se vám i zákazníkům nad množstvím funkcí zatají dech. Obchod, který prodává 365/7/24.
Kompatibilita
WebGet
Perfektní první dojem vyhrává. A ten špatný se pak jen těžko mění. Funkční, vyladěný a designově efektní web bude tou nejlepší vizitkou vaší firmy.
Kompatibilita
CentralNews
Nejsnáze přivedete zákazníka, který vás už zná. Pomocí chytrého nástroje na emailový marketing i vy poznáte, že „maily“ nejsou jen obtížný spam.
Kompatibilita
MediaDoctors
Úspěch každého obchodu dělají až spokojení zákazníci. Naučíme kolemjdoucí, aby před vaším obchodem vytvořili frontu.
Kompatibilita

Inspirujte se

Na čem jsme pracovali

Pojďme spolu dělat velké věci

Pokračovat
Úvod
Pokračovat
O nás