Právě teď hledáme 3 nové kolegy

Na práci, která dává smysl

Aktuálně nabízíme

Volná místa

Pracovník technické podpory

Brno a IT – to je pro práci dobrá adresa. Orientuješ se v IT a nerozhodí tě stres? K práci ti totiž sice super podmínky připravíme, ale víš jak – někdy se problémy i tak nakupí. A musejí se pak řešit. Hned a samostatně. Proto hledáme pracovníky technické podpory. Jestli máš zájem, tak čti dál.

Více informací

Junior PHP programátor

Jsme parta mladých lidí a hledáme dalšího PHP programátora, který nám pomůže s vývojem a rozvojem e-shopů našich klientů. Pracujeme na zajímavých projektech jako je například Tescoma, Fokusoptik, Metrostav, Tisknu Levně nebo Endorphin Republic. Jsme kreativní a využíváme moderní technologie. Rádi mezi sebe přivítáme nového nadšence. Tvou pracovní náplní bude spolupráce s týmem na tvorbě nových projektů, řešení individuálních požadavků klientů a optimalizace stávajícího kódu.

Více informací

Nemáme zrovna volné místo ve tvém oboru?

Zkus nám napsat!

Jak to u nás funguje

Den v Ítéčku

files/lidi/martin.jpg
Martin Kuchovský
Marketér

V ÍTčku budeš pracovat na projektech, které ženou českou e-commerce kupředu. A to přesně v tom, co tě baví a naplňuje. Každý den se tu dozvíš nové fígle, co tě posunou směrem k profesní nirváně. Ideální pracoviště pro knowledge junkies!

files/lidi/galos.jpg
Petr Gala
Vedoucí realizací

V IT STUDIO je fajn, že se dobré nápady nedávají do šuplíku. Ale vše, co má hlavu a patu, postupně realizujeme. Učíme se mezi sebou nové věci, motivujeme ke zkoušení nových technologií, a tak vylepšujeme vyvíjené aplikace.

Pokračovat
Reference
Pokračovat
Blog