Právě teď hledáme 3 nové kolegy

Na práci, která dává smysl

Aktuálně nabízíme

Volná místa

Pracovník technické podpory

Brno a IT – to je pro práci dobrá adresa. Orientuješ se v IT? Děláme na velkých projektech a naši klienti občas potřebují pomoct. Proto hledáme pracovníka na technickou podporu.

 

Více informací

Frontend kodér/developer

Hledáme pohodového frontend kodéra do Brna, nejlíp na full-time. Máme pro tebe zajímavou práci s technologiemi jako Gulp, Twig, Less, Symfony2, jQuery a samozřejmě GIT. Chceš to u nás zkusit? Čti dál!

Více informací

Obchodní zástupce

 

Jsi ostřílený obchoďák a orientuješ se v IT? Rád komunikuješ s klienty a udržuješ s nimi dlouhodobé vztahy? Pak tu máme pozici přesně pro tebe. Hledáme obchodního zástupce, který pomůže šířit do světa naše e-shopy na míru.

Více informací

Nemáme zrovna volné místo ve tvém oboru?

Zkus nám napsat!

Jak to u nás funguje

Den v Ítéčku

files/lidi/martin.jpg
Martin Kuchovský
Marketér

V ÍTčku budeš pracovat na projektech, které ženou českou e-commerce kupředu. A to přesně v tom, co tě baví a naplňuje. Každý den se tu dozvíš nové fígle, co tě posunou směrem k profesní nirváně. Ideální pracoviště pro knowledge junkies!

files/lidi/galos.jpg
Petr Gala
Vedoucí realizací

V IT STUDIO je fajn, že se dobré nápady nedávají do šuplíku. Ale vše, co má hlavu a patu, postupně realizujeme. Učíme se mezi sebou nové věci, motivujeme ke zkoušení nových technologií, a tak vylepšujeme vyvíjené aplikace.

Pokračovat
Reference
Pokračovat
Blog