Právě teď hledáme 3 nové kolegy

Na práci, která dává smysl

Aktuálně nabízíme

Volná místa

Pracovník technické podpory

Brno a IT – to je pro práci dobrá adresa. Orientuješ se v IT a nerozhodí tě stres? K práci ti připravíme super podmínky, ale někdy se prostě problémy i tak nakupí. A musejí se pak řešit. Hned, samostatně a pečlivě. Proto hledáme pracovníky technické podpory. Jestli máš zájem, tak čti dál.

 

Více informací

Frontend kodér/developer

Hledáme pohodového frontend kodéra do Brna, nejlíp na full-time. Máme pro tebe zajímavou práci s technologiemi jako Gulp, Twig, Less, Symfony2, jQuery a samozřejmě GIT. Chceš to u nás zkusit? Čti dál!

Více informací

PHP programátor

Jsme parta mladých lidí a pracujeme na vývoji a zároveň rozvoji e-shopů našich klientů. Čas od času jich máme tolik, že potřebujeme tým rozšířit o dalšího kolegu. Baví Tě programování a zajímá Tě práce na vývoji a realizaci webů a e-shopů? Ozvi se nám!

Více informací

Nemáme zrovna volné místo ve tvém oboru?

Zkus nám napsat!

Jak to u nás funguje

Den v Ítéčku

files/lidi/martin.jpg
Martin Kuchovský
Marketér

V ÍTčku budeš pracovat na projektech, které ženou českou e-commerce kupředu. A to přesně v tom, co tě baví a naplňuje. Každý den se tu dozvíš nové fígle, co tě posunou směrem k profesní nirváně. Ideální pracoviště pro knowledge junkies!

files/lidi/galos.jpg
Petr Gala
Vedoucí realizací

V IT STUDIO je fajn, že se dobré nápady nedávají do šuplíku. Ale vše, co má hlavu a patu, postupně realizujeme. Učíme se mezi sebou nové věci, motivujeme ke zkoušení nových technologií, a tak vylepšujeme vyvíjené aplikace.

Pokračovat
Reference
Pokračovat
Blog