EasyShop

Tvoříme e-shopy na míru, které vás zaujmou velkým množstvím funkcí

A překvapí svou jednoduchostí

Váš e-shop poroste s vámi

S novým e-shopem nebudete stát na místě. Ani ho za sebou nepotáhnete jako kouli u nohy. Hledáte nové trhy a daří se vám? E-shopy vyvíjíme tím správným směrem, aby vašemu tempu stačily – třeba expanzi na Mall.cz nebo na Amazon. Řešíte zbožové vyhledávače, nové platební brány a sofistikovanější účetní systémy? Bez problému je na váš e-shop napojíme. Zajistíme, aby vám rozuměli i zákazníci v cizině. Aby u vás dokázali nakoupit. I zaplatit.

Z malých kousků skládáme velké věci

Od roku 2000 máme za sebou stovky realizovaných projektů. Byli jsme u toho, když česká e-commerce teprve začínala a současný boom e-shopů byl ještě v nedohlednu. Garantem vašeho úspěchu jsou i silní partneři. Špičkové projekty potřebují odpovídající zázemí. Váš e-shop nevznikne v „garáži“. Jsme profesionální tým, který pracuje ve Vědeckotechnickém parku na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Nervovou sítí fungujícího IT ekosystému je software. Proto e-shopy píšeme v PHP7 a spolupracujeme s dodavateli programů, jako jsou např. Pohoda, Abra a Money.

Ovládněte snadno složitý software

I my jsme jednou začínali a teprve museli vyrůst. Rozumíme proto drobnému živnostníkovi, ale také víme, kudy vede cesta mezi ty největší. Připravíme vám velký spolehlivý e-shop pro koncové zákazníky i bezpečné B2B online nákupy pro vaše obchodní partnery. Všechna tato řešení ale mají společnou jednoduchou administraci. Ani k obsluze rozsáhlých online obchodů nepotřebujete umět programovat. Šetříme totiž i váš čas. Vše ovládnete pomocí přívětivých a uživatelsky přehledných modulů. Díky nim si jednoduše připravíte individuální úpravy i usnadníte spoustu mechanických činností. Práci si díky jednoduché administraci výrazně urychlíte.

Služby třetích stran

S kým se EasyShop kamarádí

Ochutnávka

Na EasyShopu běží tyto projekty

Pojďme začít spolupráci