Napojení na aplikace třetích stran: ABRA FlexiBee

1. 5. 2019
4 min

Naši klienti často přicházejí se specifickými požadavky pro širokou administraci ve svém e-shopu. Náročná klientská přání ale často přesahují možnosti běžných e-shopů. Proto specifická individuální vylepšení řešíme pomocí tzv. aplikací třetích stran. Jednou z aplikací, se kterou se našim klientům opravdu dobře pracuje a kterou jim i my pro bezproblémovou implementaci, dobrou cenu a případnou perspektivu snadného rozšiřování doporučujeme, je informační systém Abra FlexiBee. Máte s ním už zkušenost nebo vás zajímá, co vše Abra pro vás udělá? Napište nám.

Abra FlexiBee je informační systém pro e-shopy i kamenné obchody. Praktický informační systém vám poskytne dokonalý přehled o celé firmě. Pomocí jasných grafů a tabulek získáte povědomí o dění na jednotlivých odděleních. Také vám pomůže s fakturací, účetnictvím i skladovostí produktů. Pokud k vašemu e-shopu náleží i jedna nebo více kamenných prodejen, FlexiBee je dokáže navzájem propojit a sladit skladové zásoby, objednávky i účetnictví.

Propojení Abry a EasyShopu se vždy řídí individuálními požadavky konkrétního e-shopu. Přesto není problém provést napojení informačního systému do několika dnů. Zároveň vám doporučíme zkušeného partnera pro implementaci, který zajistí bezchybnou komunikaci a spolupráci nástroje s EasyShopem (zajistí zpracování dat, které jeden systém posílá a druhý zpracovává).

Toužíte po perfektním přehledu a synchronizované spolupráci vašich poboček? Myslíte, že Abra je to pravé pro vaše podnikání? A nebo vás zajímají další informace? Ozvěte se nám na mail info@itstudio.cz nebo na číslo 541 243 658 a my vám rádi řekneme více.

 Přečtěte si podrobnější článek o implementaci informačního systému Abra FlexiBee